Zakończenie roku w Batalioniku

Zakończenie roku w Batalioniku

25 czerwca 2022 a.cudek

W czwartek 23 czerwca podsumowaliśmy i zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 w przedszkolu. I chociaż dyżur wakacyjny dopiero się zaczął, wszyscy z niecierpliwością wypatrywali wolnego.

Pożegnaliśmy ośmioro najstarszych przedszkolaków, którzy w przyszłym roku szkolnym zasiądą w ławkach szkoły podstawowej, jako uczniowie klasy pierwszej. Są to: Ignaś, Nadia, Mikołaj, Igor, Dagmara, Borys, Piotrek i Weronika. Dzieci otrzymały dyplom ukończenia przedszkola, przepiękne imienne medale, pamiątkowe kubki z podobiznami dzieci wypełnione słodyczami wraz z kolorową „cząstką przedszkola” oraz książkę „Elementarz Młodego Patrioty, czyli Kocham Polskę”.

Pozostałe dzieci również otrzymały pamiątkowe dyplomy i kolorowanki z tatuażami, które wywołały największy zachwyt.

Wszystkie dzieci otrzymały certyfikat ukończenia międzynarodowego projektu edukacyjnego Kreatywne Prace Plastyczne, który koordynowała w naszej placówce Pani Paulina Kuczyńska, a część dzieci, która regularnie korzystała z biblioteki przedszkolnej dostała dyplomik wzorowego czytelnika.

Na koniec wszystkie dzieci zaśpiewały utwór pt. „Jedziemy na wakacje”, więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć spełnienia wyśpiewanych słów.

Anna Cudek